Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zima Kwasy A Co Latem?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-17, 08:28   #142
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Zima Kwasy A Co Latem?

Cytat:
Napisane przez Nati02
Czy muszę jakieś filtry stosowac jelsi będę tylko na noc smarowac i rano przy porannym prysznicu zmywala dokladnie? To bylo moje pierwsze pytanie. ()
Aby były jakies efekty, Acne Derm nalezy stosować długo. Uzywając tą maść na plecy będziesz musiała używać filtra i nie opalać ich. Nie ma żadnego znaczenia,że ty będziesz tą maść zmywała przed wyjściem z domu, przecież cały czas skóra będzie się złuszczała i oczyszczała. I związku z tym uwrazliwiona na promienie słoneczne, które moga doprowadzić do powstawania nowych przebarwień .

Cytat:
Napisane przez Madziejka*
Ale idzie lato i już wiem, że w lecie stosować ich nie wolno, tabletki odstawiłam, bo powoli przygotowowuję się do zaciążenia. Czy w mojej sytuacji mogę stosować jakikolwiek kwas? Jeśli tak, to jaki? Jeśli nie, to jak walczyć z pryszczami?
W lato możesz stosować kwasy BHA - LRP Effaclar, dodatkowo polecam glinkę zieloną, maseczkę aspirynową, serie z AA young tonik i krem antybakteryjny.
Będąc w ciązy nie można uzywać kwasów, ale z twoich opisów wygląda ,że jeszcze nie jesteś więc do roboty trzeba zrobić porządki ze skórą
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując