Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Białe włosy - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-15, 22:05   #385
Nathalie_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
GG do Nathalie_
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Witam. Jestem niezwykle szczęśliwa, że natrafiłam na ten wątek i chciałam zadać parę pytań, bo wygląda na to, że jest tu sporo osób z doświadczeniem, którego ja, jeśli chodzi o zmianę koloru włosów, zwłaszcza na tak radykalny, nie mam.
Przeczytałam wszystkie posty ale jednak wolę się upewnić.

Kolor moich włosów to zdaje się średni brąz (zresztą zdjęcie jest w załączniku) i po prostu chciałam spytać, czy rozjaśnienie najpierw ultraintensywnym rozjaśniaczem Palette (tym: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...#review-242846) powiedzmy dwukrotnie, a potem nałożenie na to farby również Palette XXL Mroźny blond ewentualnie Popieraty blond da mi biały kolor.

Oczywiście wiem - do tego potrzeba odżywek, fioletowego szamponu usuwającego żółty odcień etc. Ale w moim przypadku chodzi tylko o jedno pasemko, więc...

A może po prostu spróbować iśc do fryzjera? Moja ciocia jest fryzjerką, więc nie wzięłaby nawet za to jakiejś horrendalnej sumy, ale z drugiej strony nie ufam jej aż tak, aby powierzyć jej białość (lub nie) moich włosów.





Hej dzieki

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
Napisane przez mystery Pokaż wiadomość
Ja mam znajomą fryzjerke i powiedziala mi jak mam osiagnac taki kolorek włosów - JAK KTOS CHCE TO PISAC NA PRIV DO MNIE
moj kolorek ejst taki

I DZIEWCZETA PAMIETAJCIE ZEBY DO ROZJASNIACZA DODAWAC TROCHE ODZYWKI TO WAM OCHRONI WLOSY

ZASTRZEGAM SOBIE PRAWO DO KOPIOWANIA TYCH ZDJEC - sa moja wlasnoscia



Świetne włosy zdardź ich sekret~!!!
Nathalie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując