Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-12, 21:07   #552
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
Hehehe, Bunny... jak już wiesz, BYŁY a co za tym idzie, domyślcie się proszę
A co do jego umiejętności (kilka razy robił mi włosy, farba, strzyżenie), mam wiele zastrzeżeń. I nie dlatego, że jest byłym szwagrem Mniemanie o sobie ma dokładnie takie, na jakie wygląda
Niezły zbieg okoliczności...
Wiesz malaika takie rzeczy sie czuje
nie znam go a z jego tonu pisania juz dla mnie wiele wynika- miedzy innymi to ze albo do konca wiedzy nie posiada, albo pisze tak by nikt z branzy niczego nie zrozumial
np. o tym ze nie naklada takiej farby jaka ktos chce na probniku- logiczne bo jesli ktos przychodzi z ciemnym mysim blondem i pokaze zimny platynowy odcien to musi nalozyc cos niebieskiego lub fioletowego inaczej by tego nie uzyskal
A co ci na wlosach popsul, mozna wiedziec?

ja mam ciagle wyrzuty co do Yatty ze nie przewidzialam tego bezu
jakbym byla na miejscu bym jej walnela teraz popielato-perlowy na odrost i byloby super, a tak... przykro mi ze tak wyszlo...

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
U mnie kolor powoli się spłukuje, znów byłam umyć głowę

Dziewczynki kurujcie się.. współczuję, ja swój prawie m-c odchorowałam więc mam nadzieję, że prędko mnie nic nie złapie


Matko i córko.. widziałyście to ??
http://www.pudelek.pl/artykul/30962/...ja_z_castingu/
Yatta splucze sie, zobaczysz, czesc wloski wypluja
A i wiesz że jesteś teraz mega modna?
Tego sezonu kroluja odcienie naturalne lub zblizone do naturalnych poziomy 8-9! a wiec precz czerwienie, fiolety itp.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora