Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-28, 21:28   #2850
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Lalki blondalki Wkleilam sie do albumu i:
1) sukienka w dołem z kwiaty - moge chyba w niej wyjsc? Zostawic bez paska czy dac jakis ? Bo mi sie wydaje ze bez
2) prosze o rady co do tej fioletowej... ona jest lekko rozszerzana i ma takie kieszonki niby. No i nie mam totalnie pomysłu. Pasek pod cycem nie pasuje bo zaburza proporcje, w talii nie pasuje bo sie brzydko odcinaja te kieszenie. Czy moze zostawic bez niczego a dodac bolerko z bufkami dla lepszych proporcji + wysoki obcas?
3) moge wyjsc w tych spodenkach? Nie smiejcie sie ale wstyd mi bo okazuja nie lubiana przeze mnie partie ud = bułeczki

Prosze o szczere opinie ;>
1.Bez paska i ja bym tak troszeńkę w dół ją obciągnęła bo teraz się taka bardziej tunika zrobiła z niej ale bardzo fajna
2.Dałabym cienki paseczek na wysokości pępka, jakoś tak luźniej zapiąć co do bolerka się nie wypowiem bo nie lubię takowych
3.No pewnie, że możesz wyjść w tych spodenkach! jak chciałbyś się wysmuklić to fajne do tego byłyby takie koturny jak te Kitkulki
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora