Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-25, 18:36   #3010
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;34923097]Dziadek z babcią mają dwa koty. Oba czarne. Tym tłumaczę wszystkie moje nieszczęścia, raz mi drogę jeden przestąpi, raz drugi.

Chcecie mi może polecić jakąś kredkę do rysowania kresek, która się nie rozmazuje. Kupiłam dzisiaj jakąś essence I love rock, narazie próbowałam na ręce, ale się rozmazuje.

Muszę się jakoś pozbyć tego kolegi od gotowania. Spotkałam go dzisiaj na mieście i akurat szłam do natury. Nawet moje tłumaczenia, że długo, niech lepiej idzie do domu nie pomogły. Polazł za mną. Na dodatek chciał zapłacić za moje zakupy oczywiście odmówiłam.[/QUOTE]

A mówiłaś mu, ze nie umiesz gotować i potykasz się o kurz?

A ta kredka to staroć chyba jakiś. Śniegowa nasza kochana, jest ekspertem od ll-ek. Ja nie używam to nie powiem, ale Śniegusek zna się na rzeczy Muszę jakąś kupić i przetestować. A skoro już jesteśmy w tematyce... Jakie pasują do zimnego typu urody i niebieskich oczu?
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora