Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Solarium - jakie rady dla początkujących ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-24, 13:39   #9
BlackBlueWhite
Raczkowanie
 
Avatar BlackBlueWhite
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 57
Dot.: Solarium - jakie rady dla początkujących ?

Dobra stosowałam samoopalacze bronzery różnych firm i wyglądało to komicznie pózniej schodziły paskudnie i wygladałam jak brudna mimo stosowania wszystkich zaleceń co do aplikacji i dbania o tą "samoopalaczową" opaleniznę jak już wspomniałam mam dosyć bycia bledziuchem i napisałąm wczesniej, że nie opalam twarzy w solarium ponieważ lampe wyłaczam a do tego stosuje na twarz cały czas krem z filtrem nawet w solarium nie jestem uzależniona więc nie prosiłam o pouczenia bo jestem świadoma tego co robię i jakie mogą być tego konsekwencję i szczerze wolę oglądać dziewczynę po solarium, której skóra nie jest w najlepszym stanie po nadużywaniu sztucznej opalenizny niż dziewczynę z papierosem w dłoni, która nie dość, że szkodzi sobie swojemu organizmowi to jeszcze otoczeniu narażając nas na bycie biernymi palaczami....
tak wiem, że zaraz posypią się rady "ty też narażasz zdrowie możesz dostać raka skóry itp"
jeszcze raz powtarzam, że nie jestem tanorektyczką i na pewno nie zostanę ponieważ mam swój rozum i wiem jakie granice sobie postawić ponieważ nie mam 12 lat i zapewniam Was, że chodzę do lekarza i obseruwję zmiany na swoim ciele i nie uważam solarium za jakąś katastrofalną zbrodnie ja nie widzę plusów mojej karnacji bo sama się sobie nie podobam ponieważ jak dla mnie t dopiero wygląda nienaturalnie jasna cera ciemne włosy, brwi, rzęsy


Jeśli chodzi o kolor opalenizny jaki chcę uzyskać to jest to raczej zbliżone do tego:
https://polki.pl/work/privateimages/formats/E/20765.jpg

lecz pewnie słysząc solarium wszyscy kodują w głowie to jako zło i myślą o takim efekcie:
http://krupnik.pl/files/g/2_1164050556_IMG_7609_.jpg

Dziękuję też Katarzyncia23 za poparcie mnie i nie skreślanie od razu mam wrażenie, że zrozumiałaś iż nie jestem jakimś zdesperowanym dzieciakiem szukającym na mus solarium aby poczuć się zaakceptowanym
dziękuje jednak za wszystie rady od każdej z Was jednak proszę raczej o porady co do solarium jak z niego korzystać aby uzyskać jakiś efekt a nie zachęcać mnie raczej do pozostania w "wampirzym" kolorze skóry

POZDRAWIAM
ps przepraszam za brak interpunkcji ale pisałam dość szybko i nie zwracałam na to uwagi
__________________
"Nobody dies a virgin. Cause life fucks us all"
K.Cobain

Edytowane przez BlackBlueWhite
Czas edycji: 2012-07-24 o 13:41
BlackBlueWhite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując