Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - --> Nie mam zielonego pojęcia <--
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-30, 11:51   #19
jennuś
Zakorzenienie
 
Avatar jennuś
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: scyzoryki/O-le
Wiadomości: 3 398
Dot.: --> Nie mam zielonego pojęcia <--

Cytat:
Napisane przez sylia Pokaż wiadomość
Ładny makijaż jak dla mnie rzęsy są ok, ale ja się nie znam ;P
PS. jejku jakie wyniki z matury...dziewczyno jak Ty to zrobiłaś?!
dziękuję bardzo a co do matur, to niestety tylko ustne mi tak super poszły, wolę nie widzieć wyników pisemnych
Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Zieleń rewelacyjnie do Ciebie pasuje.


Mi nie podoba się tylko jedna rzecz-mianowicie połączenie zieleni z czernią w zewn kąciku powieki górnej.

Gratuluję wyników z matury
dziekuję bardzo i za komenta i za gratulacje

Cytat:
Napisane przez dissolved__girl Pokaż wiadomość
wyglądasz prześlicznie, bardzo Ci ta zieleń pasuje rzęsy hmm...co prawda nie są posklejane ale takie trochę "niepoukładane",penwi e można by jeszcze coś tam kombinować,ale nie jest źle gratuluje wyników z matury,oby pisemne były równie wysokie
dziękuję bardzo właśnie otóż to

Cytat:
Napisane przez Dzinks_Dz Pokaż wiadomość
Ładny makijaż, ładna dziewczyna Pasuje Ci ta zieleń. Co do rzęs, w lewym oku trochę posklejane, ale widać to tylko na zbliżeniach.
dziękuję bardzo

Cytat:
Napisane przez olivia7 Pokaż wiadomość
podoba mi sie bardzo
dziękuję bardzo

Cytat:
Napisane przez lee_monka Pokaż wiadomość
masz, masz zielone pojęcie
tak myślisz??

Cytat:
Napisane przez Mrówka24 Pokaż wiadomość
Sliczny kolor cieni.. bardzo ci pasuje! Popracowała bym troszke nad rzesami...ale tylko troszke
kurczę, z tymi rzęsami to chyba nigdy nie będzie ok ale staram się ciągle, one takie niesforne trochę są

Cytat:
Napisane przez candibar Pokaż wiadomość
Slicznie, strasznie Ci pasuje ten kolor, w ogóle uważam, że ten odcień zieleni (ale nie tyolko ten akurat) jest wymarzony dla blondynek (szczególnie z niebieskim spojrzeniem) - bardzo je ożywia. Maluj się tak częściej, bo naprawdę wyglądasz świetnie.
dziękuję bardzo, nie wiedziałam czy [pasuej mi ten kolor, bo pierszy raz go mialam na oczkach ale widzę ze chyba jednak jest w nim ok

Cytat:
Napisane przez magi81 Pokaż wiadomość
Śliczna ta zieleń i Ty równiez ślicznie w niej wyglądasz
dziękuję bardzo

Cytat:
Napisane przez Małgorzata Dusza Pokaż wiadomość
Jesteś śliczną dziewczyną, ale zrezygnuj z zielonych cieni do oczu. Ten kolor zarezerwowany jest dla dziewczyn o brązowych oczach. Super będziesz wyglądać w szrościach, brązach i przydymionych różach.
hehe no i proszę, a tu jednak inna opinia brązy uwielbiam, przydymione róże również, ale niestety nienawidzę szarości w makijażach, więc chyba ten kolor odpada dziękuję za komentarz
__________________
"Są góry, przez które trzeba przejść, inaczej droga się urywa" Ludwig Thomas
jennuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując