Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efekty olejowania paznokci / część 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-27, 18:08   #4338
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ale im dobrze robisz
Ja byłam dziś wykończona i leżę próbuje zaspac i co? Nie zasnę nawet po % dużej ilości dopóki nie dam olejku na paznokcie :P
Hehe Potrzymałam ze dwadzieścia minut, pięknie się stunelowały po nasyceniu olejkiem
Dobrze, że już sobie wyrobiłaś tak mocny nawyk

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Wooow, ale milusie zakupy
Jedno z lepszych emocjo to jak otwiera się paczuszkę z długo oczekiwanym zamówieniem Chyba przez to właśnie wolę zakupy online od tych tradycyjnych

Dodatkowym plusem jest to, że takie elastyczne są mniej podatne na złamania

Po 1 w nocy!
Co za motywacja, nic tylko brać przykład!!!
Ja też uwielbiam zakupy online Bez kolejek, w łóżku i z herbatą w ręce A potem czekanie na przesyłkę

Ano, motywacja jest, nadal nie opuściłam ani jednego dnia
Za kilka dni kładę się na oddział szpitalny na badania hormonalne i tam też będę olejować

Co do elastyczności paznokci. Dzisiaj jechałam autobusem, kierowca z tych narwanych. Ostro szarżował, zwłaszcza na zakrętach i aż się prosił o wypadek. No i w końcu ktoś zajechał mu drogę - wszyscy lecimy, uderzyłam jedną ręką w szybę, drugą zdążyłam się złapać poręczy, a udem rąbnęłam w taką rurę przy siedzeniu i gotowe. Mam siniaka wielkości Teksasu, ale nie złamałam ani jednego paznokcia XD
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora