Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-08, 13:14   #271
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
a
fajne też mi się skojarzyło z tymi naklejkami wodnymi, co kiedyś Amelka pokazywała



ja tam widzę doskonale, prześliczne



Śniegowa, pamiętasz jak wrzucałaś z jakiegoś bloga, co się dziewczyna nudziła i na paznokciach miała chyba 50 warstw lakieru? Cristine to przebiła


Dziękuję

Haha, ale lałam z tego filmiku
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mam mani, na blogu też jest. Stemple ciągle nie są idealne
Ta baza taka anemiczna Ale stemple fajnie wyszły
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

ode mnie ostatnia hybryda na długi czas chyba tzn. dopóki nie kupię nowej lampy od piątku noszę zwykły lakier i już mam pościerane końcówki, czy jestem poirytowana? tak, jestem ale jest szansa, że będę częściej teraz paznokcie pokazywać.
Semilac - Sleeping Beauty


i kolejny filmik od Cristine, ona jest nienormalna, ale i tak Be wygrał ten filmik
Ale ten kolor jest świetny A nie jest Ci wstyd jak np. malujesz zwykłym lakierem? Nie masz wyrzutów sumienia jak zaglądasz do pudełek z lakierami? Nie jest Ci głupio przed Chinkami?


Filmik mistrz <3 Po prostu mistrz

Spamuję aktualnymi, przed chwilką zmalowane (PS. biel znowu z GR- lakier jest osom <3, dżety z Chin):



PS. 2. Paznokcie nadal biorą udział w akcji "Zapuszczaj - każdy kolejny mm ratuje jedno drzewo". Ale myślę, że za tydzień będą się migdalić

Edytowane przez ameljja
Czas edycji: 2016-06-08 o 13:23
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując