Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - .... Moje koszulki.... ręcznie malowane....
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-15, 20:53   #21
Yasminee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 149
Dot.: .... Moje koszulki.... ręcznie malowane....

Cytat:
Napisane przez Binolka Pokaż wiadomość
hej miło że wpadłaś na mój wątek chetnie sie wymienię doswiadczeniem bardzo mi się podoba ten aniołek fajna by była też wersja z diabełkiem

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

chciałam zapytać czy wzory bierzesz z gotowych obrazków czy sama wymyslasz?

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

ja tego ptaszkawymysliłam całkowicie sama natomias aniołem sie wzorowałam na innym ale tylko stylowo i wszystko dodałamswoje własne mam duzo projektów w domu

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

lubię rózne stare bajki z mojego dzieciństwa i mam kilka wzorów postaci jutro idę po nowe koszulki i będę działać
Zgadzam się z diabełkiem też bedzie fajne ale aniolek i tak jest super

Ja ostatnio przerzuciłam sie na poduszki i w sumie to maluje to raczej dla siebie choć chciałabym to powoli zmienić ze wzorami to bywa różnie raz podpatrzone gdzieś (często jednak zmieniam coś w nich wg upodobania) raz z moich szkiców, też lubię kreskówki dlatego moje prace wygladają tak jak te wyżej.

Eksperymentowałaś może z pisakami do tkanin?? Bo słyszałąm ze niestety ale się nie sprawdzają, a chciałabym znaleść jakiś niezawodny sposób robienia kontur, czy napisów.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post15843502 <<-- MOJE PRACE!!!
Yasminee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując