Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-13, 16:24   #4134
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Nie no pewnie, jak macie taką możliwość to warto spróbować ja to rozumiem tylko nie widzę siebie za granicą, może mam też zaburzony obraz tego wszystkiego. Wiele znajomych powyjeżdżało, siedzą po kilka lat już w Anglii czy Holandii pracują przez agencje na jakiś polach,a przyjeżdżają do PL rżną wielkich bogaczy, nachleją się za całe oszczędności i jadą z powrotem ostatnio kumpel wpadł do nas, bo przyjechał zza granicy, wziął ze sobą 10 tysięcy na tydzień i wszystko wydał pierwszego dnia w kasynie. .
Wiem,że każdy ma inne priorytety itp. jeden pojedzie i zarobi na chlanie, a drugi na rodzine. Ale ja jakoś siebie za granicą nie widzę
Ja bym chciała wyjechać tak bardziej na stałe, no ale co z tego wyjdzie zobaczymy Też widzę po osobach pracujących za granicą że jadą tylko po to żeby potem wrócić i wszystko przetracić na picie, imprezy itp. Oczywiście nie wszyscy, bo niektórzy na tyle się zadomowili że mieszkają w domkach i żyją sobie na dość wysokim poziomie.. Jak ostatnio przysłuchiwałam się rozmowie tż z kolegą i usłyszałam że w przyszłym roku będzie praca w anglii, 5-6 dni w tygodniu z dniówką 80 funtów byłam w szoku... Kto Ci w PL da takie pieniądze?? Wiadomo, że tam życie inaczej kosztuje, ale jestem pewna że bylibyśmy w stanie pozwolić sobie na wiele więcej niż tu w pl z zarobkami ponad 1000zł na osobę

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ja siedze z maska na głowie z Mikołajek od Bunny
I umyłam kłaki tym szamponem Rzepa...matko co za...zapach
Jaka to maska?

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kupiłam dzisiaj w Biedronce 2 opakowania farby Garnier, taki zestaw był. I wzięłam odcień 113 Superjasny Beżowy Blond. Wiecie może jaki ma oksydant? Bo na buteleczce nie ma żadnej informacji na ten temat. Znalazłam tylko informację gdzieś na forum, że chyba 9%.
Widziałam właśnie że garniery w dwupakach są Niestety nie pomogę, nie wiem
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora