Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-17, 15:37   #1498
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;46917581]
[/QUOTE]

aaa

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
też miałam ten problem
uff

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;46918828]Maniutek
[/QUOTE]

cudny <3

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
zaległa wrzutka ode mnie
China Glaze - Tart-y for a party
China Glaze - Hello Gorgeous!
GR Paris 04
piękności super połączenie no i kwadraty przecudne!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Wstawiam ostatnie mani, skórki na szczęście wyglądają już o niebo lepiej niż w poprzednim tygodniu.
1. Marmurkowy Lemax, niestety po 3 warstwach są małe prześwity. Na przyszłość nałożę na białą bazę.
2. dzisiejsze -> Golden Rose Rich Color #07, taki lekko neonowy malinowy róż

Co sądzicie o kształcie? Bardziej pasuje mi taki jak obecny czy bardziej jajkowaty? W obu czuję się jednakowo dobrze
marmurek świetny, ale zdecydowanie za bardzo prześwituje, a obecny mani fajny kształty w sumie oba ok, w zielonych może się wydawać gorszy przez prześwitujący wolny brzeg. A tak w ogóle dałabyś radę jeszcze boczki podpiłować? nie całe, tylko w tych punktach gdzie się palec kończy? czy przyrośnięte...

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Lakier jakoś tak średnio do mnie przemawia, szkoda że na paznokciach giną drobiny. Chyba ciężki w obsłudze (buba na maluchu).

przecież bubę można zrobić już po malowaniu jak dla mnie maluje się nim bezproblemowo, ale co kto lubi
pamiętam, że Chu pisała że musi dać 3 warstwy, a u mnie jedna była zupełnie kryjąca...


__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora