Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-10, 12:33   #1252
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Wygladaja te produkty ktore wbralas b dobrze, maja duzo wyciagow szczegolnie te od Oceanica, jedynie do zelu myjacego bym sie przyczepila, bo zawiera na drugim miejscu Sodium Laureth Sulfate, skladnik ktory moze podrazniac i wysuszac, on sprawia ze zele czy szampony sie obficie pienia...proponuje ci rozejzec ci sie za zelem myjacym bez tego skladnika np: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16140
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=8066 oraz wiele innych np Rossmann Baby Dream zel dla dzieci, tez wiele osob poleca. Mozesz rowniez robic sobie maseczki z glinki zielonej, swietnie oczyszczaja cere, maseczke aspirynowa, poszukaj watku...mozesz kupic effaclar K, i stosowac co kilka dni

Cytat:
Napisane przez gosia140 Pokaż wiadomość
Witajcie
Mam 16 lat i już podniszczyłam sobie cerę W wieku 13 lat, gdy zaczęły pojawiać się u mnie sporadycznie pryszcze, zaczęłam kupować różniste serie dla nastolatek. Niestety, jak wiadomo większość z nich zapycha, wysusza i ogólnie działa na . Jak jednak brnęłam w zaparte z tymi kosmetykami. Dopiero niedawno ''odkrywając'' Wizaż zobaczyłam ile błędów zrobiłam, stosując tak wcześnie i tyle tych kosmetyków Dzisiaj mam cerę mieszaną, obsianą w strefie T i na policzkach przy nosie zaskórnikami, niedostatecznie nawilżoną, z kilkoma pryszczami, bez jednolitego koloru. Chciabym ją jakoś podratować

Trochę czytałam i ustaliłam sobie taką pielęgnację:

Rano:
Oceanic, AA Young, Antybakteryjny żel do mycia twarzy
Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Polyglucose, Cocamide DEA, Echinacea Purpurea Extract, Panthenol, Propylene Glycol, Triclosan, Allantoin, Disodium EDTA, Methyldibromo Glutaronitrille and Phenoxyethanol, Parfum
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując