Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-10, 12:37   #1253
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Ja nie mam zastrzezen

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Ja również z tych początkujących i prosiłabym o ocenę

Cerę mam mieszaną ze wszystkim co się tylko da, mocno zanieczyszczone i nierówne czoło nos i broda, teraz doszły i skronie. Policzki, szczególnie szczyty wrażliwe, rozszerzone naczynka na nich i wokół nosa, dodatkowo przed okresem wypryski, kiedy typowo ropne, teraz podskórne, brak równomiernego kolorytu. Czyli wszystkie nieszczęścia w jednym

Plan doprowadzenia mojej skóry do ładu jest następujący:

RANO:
Ziaja, Calma HLC, Żel myjący z wapniem,
pod filtr Vichy, Capital Soleil Fluide SPF60/PPD20 idzie Koncentrat wzmacniający naczynka z witaminą K 3% Farmony
Skrobia na twarz, trochę korektora i na uczelnię

WIECZÓR:
Ten sam żel do mycia twarzy, osuszam twarz i nakładam Diacneal, na czoło, nos i brodę, na policzki idzie Calma HLC, Krem nawilżający, który nakładam również na resztę twarzy, ale dopiero po jakiejś godzinie od nałożenia Diacnealu

RAZ W TYGODNIU:
Peeling Dax Cosmetics z bambusem do twarzy wrażliwej i następnie Deep Cleansing Emergency od Clinique.

Czy robię coś nie tak czegoś za mało, zbyt często stosowane??
Dodam tylko, ze moja skóra dobrze reaguje na Diacneal, ale jeśli widzę, że zaczyna się zbyt mocno przesuszać, co drugą noc w tygodniu zastępuję go Humektanem lub kremem nawilżającym z Calmy.

Z góry pięknie dziękuję za analizę i wskazanie błędów
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując