Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-10, 14:57   #1259
Agia*
Rozeznanie
 
Avatar Agia*
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 882
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Również poproszę o ocenę pielęgnacji.

Typ cery: wcześniej tłusta, teraz odwodniona, problem z zaskórnikami i wyskakującymi bolesnymi "niespodziankami", blizny po trądziku

Na dzień: serum 8% Flavo C, Active C XL (naprzemiennie) i filtr (najczęściej Avene SPF 50+, w tej chwili Iwostin Selecrin SPF 50+), a na to skrobia + puder jedwabny Hauschki. Do demakijażu płyn micelarny Avene, a póżniej Avene HOL.

Na noc: Effaclar K, Diacneal, Avene HOL (naprzemiennie) oraz wit. E co trzecią noc pod oczy (wtedy, gdy na twarz używam HOL).

Zastanawiam się także nad wprowadzeniem Atre-dermu, ale trochę się tego obawiam (ok. rok temu używałam Atre-dermu o najniższym stężeniu, a i tak po każdym użyciu bardzo łuszczyła mi się skóra na całej twarzy). Mam 24 lata i jak najskuteczniej chciałabym się chronić przed zmarszczkami, szczególnie w okolicach oczu.
__________________
Moj blog
Agia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując