Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-27, 14:12   #230
Rigore
Raczkowanie
 
Avatar Rigore
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 130
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Kosmetykach do twarzy z Ali wolę nie zamawiać ale ogólnie jestem zadowolona z zakupów tam. W razie zaginięcia przesyłki dostawałam zwrot, ale ginęła może co trzydziesta, nie częściej. Też czekam na swój pisak, powinien już wkrótce u mnie być
Ja do tej pory zamówiłam sporo i jak na razie nie dotarła do mnie jedna paczka. Raz mi przesłali zupełnie coś innego a także kilka (mniej niż 5) razy pomylili zamówienie. Zawsze dostawałam zwrot kasy lub refundację, tak jak np ostatnio. Zamówiłam płytkę do stempelków X a przesłali mi Y. Dogadałam się i oddali mi część pieniędzy. Teraz z jednym baranem mam spór ale wszystkie te czynności są tam banalnie proste. A ponieważ są proste to kłócę się o dolara . Fakt znajomość angielskiego bardzo pomaga jak trzeba zgłosić reklamację.

Pamiętajcie, że sprzedawcy są z Chin, Tajlandii itp. Mentalność tych ludzi jest troszeczkę inna. Nie mają czegoś na składzie? Nie ma problemu wrzucą coś innego. Sztuka jest sztuka

Na szczęście rzadko się to zdarza.
Rigore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując