Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Scent Bar XLVI
Wątek: Scent Bar XLVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-04, 18:30   #81
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar XLVI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
moze i tak ale juz nie mam koncepcji gdzie mogla ja wtrynic.

Notorycznie chowa mi wino ale sie do tego przyznaje. Duchy chyba.
lodówka sprawdzona ?


2. a to na co po co? tzn ja nawet nei próbuję tego gościa ogarniać w moim musku sie to nie mieści - ja mam na takich swoją szufladkę toxic frustrat słaby emocjonalnie ale to moje zdanie i trzymam się najdalej jak sie da od takich - notabene ten mó eks podobny własnie miał podobnie debilne jazdy - no ale na boga mieliśmy 20 lat no i został eksem, ale to już dygresja


Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość


Ale obowiązują stroje codzienne, bo to wigilia w lokalu, gdzie będziemy mogli zagrać też w bilard i kręgle Co po % może byc ciekawe
ale faaaaajnie - to się nazywa wigilia

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Otóż to, ja ☠☠☠☠☠☠☠ę, nie zobaczyłby mnie więcej po takiej akcji Ja rozumiem, jakbyście nie mieli na jedzenie, ale tak?!

Nie no, to przekracza możliwości mojej wyobraźni, mój chuop robiący awanturę o odżywkę do włosów W ogóle robiący awanturę
nom

mniemam że nie o odzywkę chodziło - to był zapalnik do kłótni o finanse

tak czy owak dla mnie kłótnia o finanse to coś obcego - chyba bym chuopa wyrzuciła przez okno jakby miał czelność i brak klasy coś takiego uskuteczniać - niczym pan i władca - ale nie zanosi się albowiem jego czyli naszymi jedynymi finansami zarządzam ja a tak serio serio to po prostu siedzimy w tym razem i dyskutujemy po prosto kiedy potrza

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2012-12-04 o 18:32
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora