Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-07, 11:24   #1085
aisha_
Raczkowanie
 
Avatar aisha_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 221
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Zrobiłam swoje pierwsze zamówienie w Gemini.
Zamówiłam w sylwestra i wieczorem zapłaciłam. Status na zapłacone był już w środę, więc biorąc pod uwagę sylwestra ok. Paczka wysłana była w piątek, dzisiaj rano ją dostałam (poniedziałek). Jestem zadowolona z czasu realizacji, a zamówienie było spore.
Wszystko bardzo dobrze zabezpieczone, oklejone folią bąbelkową.
Dostałam kilka próbek, pasujących do zamówienia - kupiłam krem na naczynka Iwostin, dostałam próbkę SVR i Biodermy na ten sam problem. Prosiłam o próbkę Aerateint i ją dostałam, niestety w ciemniejszym kolorze. Oddam teściowej, bo ona go używa. Poza tym dostałam jeszcze 2 próbki kremu nowej marki Bioliq (zamówiłam inne pełnowymiarowe opakowanie). Generalnie jestem zadowolona, ale próbkowo mam troszkę niedosyt. Prosiłam o krem z wit. c i nie dostałam żadnego. Zamówienie zrobiłam prawie na 5 stów, więc trochę czuję się niedopieszczona. Ale generalnie polecam. Ceny są dobre, obsługa też. Chociaż u mnie nie było żadnych atrakcji.
Następnym razem wypróbuję Eskulap, ale to dopiero za dobrych kilka miesięcy, bo zapasy już mam
aisha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując