Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Antyperspirant stosowany na twarz?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-03, 06:20   #18
GossipBoy
Raczkowanie
 
Avatar GossipBoy
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 52
Dot.: Antyperspirant stosowany na twarz?

Cytat:
Napisane przez Puszyslawa Pokaż wiadomość
Ty też dobrze mówisz z tym efektem niedomycia

Nie wiem, ale dziwi mnie, że tak pisze. Do tej pory wydawało mi się, że Aleppo robi się tradycyjnie z olejów i zasady sodowej, więc powinno mieć odczyn zasadowy. Tonik zawsze dobry, ja używam nawet po żelu micelarnym. Aktualnie hydrolatu.



Co jeszcze? No ja lubię ten hydro balance. Nie mam pojęcia, co więcej. Nie ma zbyt wielu opinii o ich kosmetykach, a te z serii profesjonalnych wydają się być świetne.

Wiem skąd to uczucie niedomycia. Zazwyczaj ciężko pozbyć się filtrów, najlepiej opracować sobie kilkustopniowe oczyszczanie. Tonikiem nie domyjesz. W ogóle według mnie mycie bez wody to głupota. Dla każdej cery. Wydaje mi się, że nie zetrze się wszystkich zanieczyszczeń tak "na sucho". A! Wiem. Ogólnie łatwiej byłoby zmyć filtr właśnie na sucho, w sensie, że nałożyć coś bezpośrednio na niego bez wody (olejek myjący czy tam micel), a dopiero później spłukać i poprawić czymś z wodą. I tonik i potem ewentualnie jeszcze coś.

Jeszcze tak offtopowo, widzę w Twoim podpisie, że chcesz schudnąć do 50kg. I muszę zadać to pytanie - ile masz wzrostu?!
Dzięki za odpowiedź Postaram się zastosować do wszystkich porad Nawet mam pomysł, aby do mycia twarzy używać tylko wody mineralnej Jak jakiś milioner normalnie ^ ^A ile mam wzrostu :P 178 cm
GossipBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując