Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Antyperspirant stosowany na twarz?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-10, 18:18   #22
alexandraa13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 888
Dot.: Antyperspirant stosowany na twarz?

Cytat:
Napisane przez GossipBoy Pokaż wiadomość
Hahaha, tj. zbicie wagi jest dopiero początkiem mej długiej drogi. Na chwilę obecną nie buduję tkanki mięśniowej, tylko pozbywam się tłuszczu I kiedy już nie będę widział tłuszczyku na ciele( a podejrzewam, że będzie to około własnie 50 kg) czeka mnie efekt jojo, ale w dobrym znaczeniu Właśnie wtedy czeka mnie porządny wycisk na siłowni, na basenie itp. Powiedziałem sobie, że będę wyglądal jak grecki pół-bóg :P A co z tego, że jakieś tam mięśnie miałem, skoro wszystko przykrywał tłuszcz
przepraszam za offtop ale akurat widziałam Twój podpis i chciałam zadać to samo pytanie, które widzę, że dziewczyny już zadały...
Jestem w szoku, ja jestem kobietą, wysoką, choć i tak mam ok 3cm mniej niż Ty, ważę 62kg, i WSZYSCY mi mówią, że jestem bardzo szczupła, niektórzy nawet uważają, że wyglądam na zachudzoną (z tym się nie zgadzam akurat ), wyobrażam sobie, że po zrzuceniu 10 kg (52kg) wyglądałabym jak anorektyczny wychudzony wieszak...Więc ciężko mi sobie wyobrazić, jak będzie wyglądał jeszcze mniej ważący, kilka cm wyższy chłop...
alexandraa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując