Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-06, 18:10   #3205
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44462861]Zapomnialam dodac, ze to moje "S" to zarowe jest. Bardzo rzadko bywam w Mango i w sumie nie wiem, jaki rozmiar teraz nosze.

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------



Prosze sie nie smiac . Wczesniej nosilam XS. Nie jestem wysoka, do tego jestem drobnej budowy. Nigdy nie bylam chuderlakem i tylek niestety zawsze mialam spory, ale ze bylam nieduza to potrafilam go w XS wcisnac bez zadnego problemu. Czuje sie fatalnie teraz ze swoimi zwalami .
Przytylam chorujac lacznie ponad 11 kilogramow. Dobrze, ze chociaz sie rownomiernie rozlozylo w miare.
Brzuch mam jak balon i naprawde ledwo sie tocze. Wcale nie zartuje. Inaczej bym wygladala, gdybym byla wysoka, a ze jestem niczym Frodo to stalam sie bardzo "kulista".[/QUOTE]
A czy to nie przypadkiemz braku ruchu? ja przez zimę zawsze brzucha dostaje,nie lubię zimna,nie chętnie wtedy wychodzę,wszędzie samochodem Ty masz o tyle dobrze,ze rozkłada Ci się równomiernie
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora