Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-13, 16:03   #1419
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Yen, umknęły mi Twoje delikatesy... oglądałam je wraz z dziećmi a z irytacji zapomniałam napisać :P Świetny jest ten brokat, ślicznie wygląda na nudziaku!
I dzieci zacne Ten kolejny nudziak mnie rozbawił :P I top jak się mieni Ja chcę już swóóóóóóój!
haha, rozumiem. dziękuję ten brokat jest cudny
Tu nie ma nic do rozbawiania - on mi się po prostu bardzo podoba i tyle poza tym, jest trochę bardziej szary, niż te co mam

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
pięknie i idealnie jak zawsze
a dzieci:


cześć dziewczyny dziś kupiłam sobie parę dzieci 2 marmurki, ale nie Lemaxy, tylko uwaga: Lakier Kulka nude i różowy (a może to Lemaxy tylko taka dziwna nazwa?), ciemny niebieski Safari, brokat z Golden Rose (za 4.50 zł tylko!) i 2 brokaty Lemax - niebieski i fioletowy, są cudne
dzięki Han

Ty nie opisuje, tylko pokazuj

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Testowałam nowe dzieci na sztucznych pazurach - Strażnik ma świetny kolor! Typografia boska - się wie
Holo top - gasi kolor bazy, ale i tak efekt jest ładny. Nie smuży, jeśli się dokładnie maluje, bo w sumie dość rzadki jest. Cudnie wygląda na glassfleckach i lakierach z dość grubym shimmerem. No i nadaje się do "ratowania" perłowych lakierów, bo fajnie gasi połysk perły
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora