Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-19, 19:42   #2144
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Co do Guerlain AA Limon Verde potwierdzam, że kiepsko z trwałością. Może u mnie wytrzymuje ciut dłużej (tak do 2 godzin), ale to i tak baaardzo słaby wynik. "Mandarynkę" (mam 15 ml odlewki) czy Pamplelune (mam całą butelkę) o wiele dłużej czuć na skórze.
Ja akurat bez większego przemyślenia kupiłam całą flaszkę Limon Verde (dobrze, że tą mniejszą) i choć może aż tak nie żałuję (raczej przy tej trwałości szybko wypsikam), to jednak dziś, obok Pamplelune, wybrałabym Mandarynkę. Skusiła mnie limitka .
Muszę wypróbować te Allegorie o których piszesz.
Limon Verde bardzo mnie rozczarowało. Szkoda. Myślałam, że sobie przywiozę flaszkę z Singapuru


Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
aaaaa to jest ta woda co to jej monitoring nie widział kumam z opisu wnioskuję iż jest całkiem przyjemna
No właśnie widział, że mi tę miniaturkę wkładano do paczki. Tyle, że ja jej w tej paczce nie odnalazłam. Jak tym razem sytuacja się powtórzy, to chyba padnę ze śmiechu Przez łzy.
Bardzo fajna jest ta woda. Ta miniatura ma 30 ml, to można sobie ją porządnie potestować


Cytat:
Napisane przez dianor Pokaż wiadomość
Zaczęła się wyprzedaż w C&A, gdyby kogoś interesowało wejście przez link
Ten sklep jest dziwny. Nigdy nie mogę tam dobrać żadnego ciucha. Rozmiar M jest dla mnie za duży, a S za mały

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
Mnie też niby wszedł ,ale kolejnych krokach został wykasowany.
Dokładnie tak samo miałam.

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2014-06-19 o 19:43
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora