Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sala z charakterem - jaka kolorystyka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-05, 12:03   #1
camillie
Wtajemniczenie
 
Avatar camillie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: jura
Wiadomości: 2 135
Talking

Sala z charakterem - jaka kolorystyka


Witam
Wiem, że wiele z Was ma mnóstwo ciekawych pomysłów na wesele i dekoracje, dlatego, po długich rozmyślaniach nad kolorystyką wesela, postanowiłam poprosić was o rady

Wybraliśmy dość wyrazistą salę - urządzoną w klimacie retro (ciężkie zasłony, zdobione ramy, czerwony dywan, kominek, drewniane podłogi itp). Wybór sali był dla nas najtrudniejszym wyborem, bo w okolicy mamy niewiele ciekawych sal a ta ma dużo plusów i dobre opinie wśród znajomych. Jednak minusem jest to, że wystrój jest dość konkretny i nie mam zbyt wielu pomysłów jak przystroić ją oryginalnie ale nie kiczowato.
Mój początkowy pomysł to pojscie w kolor czerwony, którego nie lubie ale wydaje mi się że pasuje do sali - bordowe róże, karteczki na stół. Wydaje mi się że to byłoby na tyle, bo więcej czerwonych elementów chyba przytłoczyłoby stoły.
Zawsze podobały mi się różowe wystroje ale zupełnie nie widzę tego w połączeniu z czerwonymi zasłonami, które sąraczej nieściągliwe
Wymyśliłam też pomysł na obrazy w pięknych ramach - można wstawić tam np. nasze zdjęcia (niekoniecznie nas ale z nami związane) w tychże ramach.

Liczę na Wasze pomysły
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 50ceaa07dddf4b79c8db8eb3e66dced5.jpg (121,9 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ZW-SPACER.jpg (359,5 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_zielony_dwor_bukowno_-01.jpg (166,7 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: png hot1.png (427,7 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1240157_530238740381160_1264658335_n.jpg (24,2 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10124_2.jpg (53,5 KB, 114 załadowań)
camillie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując