Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-12, 22:20   #3283
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lilivampire Pokaż wiadomość
no nie, i teraz mnie naszła ochota na Lucidity
ja chyba zbankrutuję
ach Wy kusicielki!

szybko wracaj do zdrowia Mariolu!


Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
no a ja niestety nadal mam "Payment confirmation is pending", chyba to za to żartowanie...
Gratuluję tym , którym poszło do przodu...
Nosku sorki,tak mi sie napisalo,mi tez nie jest do smiechu, tym brdziej, ze tam jest i bambusik dla Kasioli
tak sobie zapytałam o tę ikonkę, bo nie wiem jak się je wkleja...
ale martwię się tak samo, to juz pełne 3 dni ;-(
Marioluś super,dokładny opis, dzięki...ja przekonana nad wyższością Clarinsa nad Lucidity (dla mojej przetłuszczającej się buzi)...już wymęczam swojego Blended a teraz namieszałaś...i już nie wiem, czy nie chcę Lu....
eh,tak jak Agabil nawet nie chcę liczyć ile wydałam od 24.01 kiedy to wystartowałam z tru

ide spac dziewczyny,bo mnie to pending denerwuje, dobranoc, a o której naszego czasu tam zaczynają pracę...


jazmine
A widzisz, Ty też masz w mBanku i tak samo szybko ci się status zmienia jak u mnie ja mam e-kartę i też bez problemów

p.s. też się ratuję theraflu i ibupromem zatoki zanim dojdę do lekarza Doraźnie jakoś trochę ulgę przynoszą

Dziewczyny chciałabym wypróbować podkład Guerlain Diviniora. Znów pojawił się na tru. Warto ? na KWC sprzeczne opinie....
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora