Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-12, 23:49   #3286
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lilivampire Pokaż wiadomość
no nie, i teraz mnie naszła ochota na Lucidity
ja chyba zbankrutuję
ach Wy kusicielki!

szybko wracaj do zdrowia Mariolu!
Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
cześć Mariola, dobrze, że wróciłaś, bo smutno było bez Ciebie
z podkładami Guerlain jest tak pół na pół, jednym pasuje zdecydowanie, innym zdecydowanie - nie. Ja nie wiem, bo nie używam, ale miałam kiedyś jeden taki matujący i był niezły, ale nie na tyle, żeby powtórzyć zakup. Poza tym, wg mojego oka, one wszystkie wpadają jakby w róż, czy tylko mi się tak wydaje? Może wzięłabyś jednak kompakcik Helenki, którego odcienia nie sprawdziłam, bo też jestem chora? i się podzielisz opinią a swoją drogą, zamiast kolejnego podkładziku, to lepiej weź sobie idealista Elki, bo jest bomba! Ja też sobie wezmę o! dobrze, że sobie przypomniałam niestety, jak przeglądam Tru, to wiele mi się przypomina
Cieszę się, że tęskniłaś
Na kompakt Helenki się czaję i wzięłabym od ręki, ale nie chcę przepłacać za opakowanie Czekam aż kolor 23 pojawi się w refill, ale jakoś się nie pojawia A zerknęłaś może na te podkłady w perfumerii ?
Jakiego Idealista masz na myśli ? Nie podkład ?

lili,
Niech Ci nawet do głowy nie przychodzą takie rzeczy, żeby opóścić nasze truskawkowe szeregi
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora