Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Łabędziem być... ;p Jak???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-10, 11:17   #69
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

Ewuś

Cytat:
Napisane przez eevciaa Pokaż wiadomość
[...]
Piszesz Małgosia że mi zazdroscisz ślubu a ja już się tym nie zachwycam [...]

może to porównanie na wyrost - odrobinę nieproporcjonalnie, ale kiedy czytałam o Twoich ślubnych rozterkach, przypomniała mi się... studniówka. wszystkie dziewczyny przeżywały ją przez pół roku, a jak już było po, wszystko - pffff - uleciało jak powietrze z balonu.
ślub to ważny dzień - ale symboliczny. Ty i TŻ macie już razem dziecko. jesteście parą w 100%. ślub, to tylko uroczystość, obrzęd. ale nie o tym chciałam. jeśli zależy Ci na obecności rodziny, a rodzina jest Ci bliska (gdyby było inaczej, nie chciałabyś ich zaprosić) zrozumie. zaproś ich na ślub uprzedzając, że nie będzie hucznego wesela, bo Cię na to nie stać. myślisz, że to wstyd? że to głupie? - ja myślę, że to normalne - i nawet, jeśli potem będzie o tym gadanina, to na Twój plus.
wtedy teściowa na pewno nie będzie miała pretensji. co więcej - dodam jeszcze: niektórym krewnym ulży! wiesz dlaczego? - bo nie tylko Ty nie masz masy pieniędzy. jeśli dostaną zaproszenie na ślub, na który nie trzeba kupować wieeeelkiego prezentu, bo ślub ma wymiar symboliczny i bardziej emocjonalny, bez tego wielkiego blichtru i przepychu, zaoszczędzą.


Cytat:
Napisane przez eevciaa Pokaż wiadomość
[...]
Zrobiłam foteczki. Widzicie roznice? Tylko szczerze. Bo ja to niezbyt i nie wiem gdzie te 5kg (chyba z biustu bo mam 3cm mniej ).
Tych spodni nie oceniajcie bo one są na maxa znoszone i chodzę w nich po domku .
widzimy różnicę! kilka refleksji:
wyglądasz na tych zdjęciach na bardziej pewną siebie!
zobacz, jak trzymasz ramiona - pozujesz jak modelka - myślisz, że to bez powodu?
teraz już na 100% jestem pewna, że w spiętych włosach Ci lepiej
brzuszek jest ekstra! wygląda dużo bardziej jędrnie.
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując