Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-10, 17:38   #2341
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość
Zeta, jako ze peg masz miec ode mnie to ja ci co nieco wyprostuje. Nie musisz sie smarowac spirytusem przed peelingiem, z tego co mowilas masz wrazliwa cere, wiec sie nie smaruj. Takie rzeczy to dla tych, co im naczynka nie szaleja. Po drugie migdal sie rozpuszcza w wodzie, wiec nie ma co kombinowac, peg zostaw na salicylowy. Po trzecie stezenie sie zwieksza, zwiekszajac ilosc kwasu, a zmiejszajac wody. Wychodzac od 1 ml kwasu na 4 ml wody zwiekszajac stezenie zmniejszasz ilosc wody, zwiekszasz kwasu. Stezenie najlepiej liczyc kalkulatorem http://members.lycos.co.uk/kickic/kalkulator.html
Na twoim miejscu nie kupowalabym jednak migdalowego, mi nic ten kwas nie robi i juz sie nim nie peelinguje.
musimy sie umowic po odbiór tego pegu wiem ze to dopiero po 20stym ktoryms,bede dzwonic.a co do migdała to chyba sobie go sprobuje.wiem ze on nie robi jakiejs diametralnej masakry na buzi i tylko ewentualnie poprawia wyglad cery u niektorych.no ale sama chce spróbowac.poczytam jeszcze o nim na watku o migdałowym.dzieki za wskazówki co do tego mieszania i spirytusu
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując