Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-15, 02:30   #3766
marina06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 145
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Delilah* Pokaż wiadomość
Hey!!
Przepraszam, za laickie pytania, ale przegladnelam wątek i jakoś w mojej glowie powstal mętlik.
Od czago zalezy dobierana dawka leku, od wagi czy nasilenia trądziku?
i ile trwa kuracja, czy to kwestia indywidualna?
Ostatnio czesto chodzi mi po glowie, zeby nareszcie po paru latach pi..przenia sie z tradzikiem, bezskutecznych preparatach, isc do dobrej dermy i raz a ostatecznie skonczyc ten przykry cyrk z syfami.Mam juz calkowicie dosc.
Jeszcze pozostaje kwestia psychiki, mam pewne problemy z depresja etc. boje sie ze retinoidy je nasilą... To jest jedyne co mnie trzymalo dotychczas, zeby nie zaczac kuracji...
Z gory dziekuje z odpowiedzi

Dawka leku zależy od wagi i samopoczucia pacjenta, trzeba wybrać minimalną dawkę, którą można sobie obliczyć tylko nie pamiętam jak hehe, ja jestem już 10 miesięcy na kuracji ale muszę ci się przyznać ze izotek bardzo źle wpływa na moje samopoczucie, często płaczę, szybko się denerwuje i wiele wiele innych, cieszę się i tak że biorę izotek bo nigdy bym się nie wyleczyła z trądziku chociaż do tej pory wychodzą mi krostki ale wydaje mi się, że to przez mój tryb życia, wakacje a więc ciągłe imprezy i ostatnio dużo stresu w życiu mnie spotyka. Nie wiem co zrobiłabym na twoim miejscu, skoro piszesz o depresji..
marina06 jest offline Zgłoś do moderatora