Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-23, 16:34   #837
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
u mnie ostatnio trwało to okolo tygodnia

edit: wysłałam im jeszcze raz to samo foto i teraz jednak niejaka WinnieLung potrafiła je otworzyć...
hym to jeszcze pare dni maja i zobaczymy odpisal mi zenny w sprawie mojego vatu i zniszczonych perfum wiec pewnosci miec nie moge czy on nie zapomni bo taki ma sposob
Cytat:
Napisane przez anakonda81 Pokaż wiadomość
dimiti - ja jestem chętna na SB platinum jak będziesz miała na zbyciu. A tak w ogóle to dziękuje Ci że poleciłaś mi puder Borghese, na prawdę świetny bronzer

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Dziewczyny dziś dostałam cień do powiek shu uemura - osławiony odcień ME 850 brown, udało mi się go upolować w zeszłym tygodniu. On na prawdę coś robi z kolorem tęczówki, tak jakoś zmienia...extra No i dostałam dziś mój pierwszy nabytek (aż głupio się przyznać tu na forum) benefit. Kupiłam She laq do utrwalania makijażu. Po pierwszym teście jestem bardzo zadowolona
nie ma za co ciesze sie, ze ci pasuje ok to jak dojda puderki to dam ci znac czyli ja juz mam zarezerwowane wszystkie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora