Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-04, 06:32   #4940
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Ja pare dni temu kupiłam 2 stroje kąpielowe
Leżą tak sobie, jeszcze z metkami,tylko na nie spoglądam co jakiś czas...


Żeby nie było OT - jest jakaś farba(brąz), która rozjaśni włosy o kilka tonów?
Niby mam już kupiony rozjaśniacz, planowałam zrobić sobie kąpiel rozjaśniającą i na to jakiś ciemny karmelowy blond, ale jeszcze mam nadzieję, że obejdzie się bez rozjaśniacza.
Moje włosy jeszcze pamiętają wyskok z ombre - dzisiaj mam całe blond końce obcięte (straciłam koło 15 cm z długości i czuję się jak pacan), więc chciałabym jednak uniknąć rozjaśniacza...
Chyba u nas w Polsce takich farb nie ma. Zagranicą jest Loreal HiColor specjalnie do ciemnych włosów i podobno rozjaśnia ciemne. Jedynie można kupić przez jakiś amerykański lub angielski internetowy sklep lub ebay. Ja czekam na siostrę i na dekoloryzator i kładę popielaty jasny brąz. Ale to chyba dopiero na jesień zaplanuję. Mam w szafce jeszcze orzechowy brąz Joanny i jasne kakao wellatonu...

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Symetria Pokaż wiadomość
slonce mi tak oto rozjasnilo pasma wlosow przy twarzy
co mam z nimi zrobic
Jak będziesz zdesperowana to kładź coś zbliżonego do reszty włosów na odrosty a potem czymś innym wyrównaj kolor po całości. A jeśli chcesz przetrwać do jesieni bez drastycznego farbowania to szamponetki zostają. Tym poprawisz sobie humor i do tego nie ingerują we włosy. Polecam Joanny bo dziewczyny piszą że się dobrze wypłukują
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora