Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-14, 13:38   #2495
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
lady dziekuje!

asiu od jasia mnie sie jakos krotkie nie podobaja
zamiast cieszyc sie z nowych, to ja patrze na nie z obrzydzeniem...
czuje sie jakbym miala gole palce a z innej strony wcale mi na nich nie zalezy...to chyba choroba mnie dobija
pewnie jak wyzdrowieje to zaraz nabiore ochoty na ładniejsze pazurki i bardziej oczo✂✂✂ne i zrobie inne...
i dziekuje!

czeko to ja juz nie wiem, naprawde brak mi pomyslow...
czesto jest tak ze zle dobrany szampon dobija wlosy kondycyjnie- ja mam tak po joannie.
albo monotonna odzywka...
jak uzywam nivea co kazde mycie to po 3-4 myciach widze pogorszenie jakosci wlosow- robia sie suche i matowe.
jednak co maska to maska.
jesli czujesz ze nie jest dobrze i ze chcesz przyciemnic to to zrob.

a w ogole do tego wszystkiego mam 3 tyg odrost i nawet wlosow teraz nie pofarbuje i nie umyje bo sie gorzej pochoruje
zawsze tak mam.
a potem pretensje o wlasna glupote
czuje sie paskudna
Ładne masz pazurki Ale pewnie ci dziwnie skoro cały czas długie nosiłaś
Ja to mam teraz króciusieńkie, za opuszek palca mi nie wystaja i sie czuje jak facet prawie TŻ do mnie "jakie ty masz dłonie piękne", a ja do niego "prosze cie mam teraz palce jak gollum bez tych paznokci"

Ja juz nie wiem.... ja mam wszystkie szampony sprawdzone... bezsilikonową mam pokrzywową Ziaje i ona mi nigdy krzywdy nie robiła. Już mam prawie koniec butelki a dopiero teraz te zniszczenia wyłażą...
Odżywki używam różne, właściwie teraz jechałam na próbkach z Nivei i na odzywce z Syossa, jedna mam teraz z Timotei - tez sprawdzona.
A reszta to mam maski. JA sobie myje raz tak, raz tak, żeby nie było monotonnie i i tak dupa Ale dam im jeszcze czas, nie bede podejmowac decyzji pochopnie.


Oj jak jest sie chorym to jest tragedia.. tez wtedy włosów nie myje bo sie pochoruje i sie czuje jak brudas
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora