Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-24, 11:46   #1643
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
A ktoś miał efekt "wow" ? Zastanawiam się, czy dobrze z nim postępuję. A może mój jest jakiś zepsuty? Po przeczytaniu opisu producenta, byłam zachwycona. Po kilku próbach już mi przeszło. Jest jeszcze kwestia dobrania oleju do włosów. To indywidualna sprawa. Ja przykładowo bardzo chwalę sobie migdała, inni po nim nie widzą efektu. Do szamponu, czy odzywek nie będę go dodawała, ponieważ nie chcę zniszczyć kosmetyków takimi miksturami
Auraria jest bardzo z niego zadowolona.Napisała o nim to samo co jest napisane na stronkach
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Margo, przykro mi, że tak wyszło czasem człowiek chce dobrze i przedobrzy.. ja tak mam często z makijażem, chcę sobie zrobić coś woow przed wyjściem, zamiast się trzymać sprawdzonej wersji i potem wyglądam jak ofiara losu

Anula nie dość że masz swoją maseczkę, to jeszcze Lauress robi dedykowane podkłady dla Ciebie szacun


Aniu ja też dzisiaj sobie walnę Twoją maseczkę
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora