Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 08:53   #4164
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
nie zniechęcaj się - dobranie odpowiednich kosmetyków dla tak wymagajacej skóry jest wyzwaniem
Mydła aleppo nie wszystkim odpowiadają
Hydrolaty są fajne, ale warto je wzbogacić , poza tym są super do rozrabiania glinek
Może rozejrzyj się za jakimś nawilżającym tonikiem? Na kalinie i bioarpie są ciekawe toniki - dziewczyny niektóre z nich chwaliły.
Zużyłam niedawno próbkę serum nawilżającego z HA firmy I+M - mi się podobało. Jest lekkie, ale nie wiem czy podoła silnemu nawilżeniu
Myślałam jeszcze o 2 kremach, ale mają shea....
Czerwona glinka jest boska!
Jak mi coś przyjdzie do głowy to napiszę
A na szybsze podratowanie suchej skóry polecam maseczki nawilżające - luvos, alva, dr.hauschka.
Znasz jmo (john masters organic)? Drogie, mi nie pasują, ale składowo mogą Cię zainteresować. Można u nch kupić próbki.
Dobranie kosmetyków do mojej skóry kończy się bankructwem i depresją;p
Jeszcze raz dziękuję.A co zs kremami ''robionymi'' np na mazidłach czy BU? Zastanawiałam się na kilkoma, ale sama nie wiem.Mojej skórze ciężko dogodzić
Myslałam także o maceratach, ale czy one mają w ogóle jakieś właściwości nawilżające?
Opisami z BU czy innych stronek nie sugeruję się az zanato, bo każdy ich surowiec wg nich to panaceum na wszystkiego dolegliwości z tego co zauważyłam,więc wolę opinie z pierwszej ręki
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467

Edytowane przez Claire91
Czas edycji: 2013-01-30 o 08:56
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora