Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 15:31   #178
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
łykam tylko belisse jak mi sie przypomni;] rozdwajaja sie z przyczyn mechanicznych na pewno;/ suszenie czeasen prostowanie i gumki;/ basen, cwiczenia praca- zawsze zrobiony kok- jeszcze pozwijany zeby włosy nie lecialy.
no to moze sprobuj wierzbownice, mi ona niesamowicie pomaga

Cytat:
Napisane przez xSheWolf Pokaż wiadomość
Ale czy w ogóle cokolwiek złapie, muszę się ratować na już, bo na ulicę nie jestem w stanie tak wyjść, a dopiero co iść do pracy... niech się wypłukuje, wiem o tym , że tak będzie, włosy i tak będę sukcesywnie ścinać więc za kilka miesięcy po rozjaśniaczu nie będzie śladu

kupiłam już farbę z joanny palona kawa, bo mam miłe wspomnienia po tej farbie
jesli dobrze rozumiem Twoj podpis w styczniu schodzilas z czerni, doszlas do platyny i teraz polozysz ciemny braz
marnie widze kolor, moze sprobuj cos lekko jasniejszego typu ciemny blond/jasny braz po prepigmetnacji oczywiscie bo baardzo ciemny braz nie zlapie raczej rowno w takiej sytuacji

goldika bardzo dziekuje za odpowiedz. mnie interesuja ciemne mocno kolory wiec na pewno nie wybiore 6, dlatego chetnie sprobuje
chociaz z farb dla wrazliwcow kusi mnie troche powrot do artego one60nine , maja piekne brazy
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora