Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.9
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-23, 20:26   #1504
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Datami amerykańskimi nie sugeruje sie, tylko tymi International. A tam jest June. Z drugiej strony juz bywało tak przy paru kolekcjach, ze international było tak a w polsce z miesiecznym poślizgiem, bywało tez odwrotnie, ze u ans była jakas kolekcja, a w USA później, co jest ewenementem, ale zdarzającym sie jednak wiec w sumie teraz też moze byc roznie. Tak samo jest z tymi paletkami 9-kami, wszedzie dostepne wczesniej a u nas podobno na późne wakacje, a tak naprawde to nikt nei wie kiedy

Na noc na pewno nie, bo to jednak baza bardziej, ale na dzien podkład, albo sam na buzię tylko przypudrowany jak najbardziej

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------



Nie dalam sobie spokój czekam na mój Shade, a potem Freshen Up grzecznie, który będę miala na początku czerwca
Ja sama nie wiedziałam do końca, kiedy ta kolekcja W&D wyjdzie, no ale wiadomo, jak to z nimi jest - po prostu muszę poczekać i tyle. Chociaż już nie mogę doczekać się tego Timechecka będę go więc stosować zamiast kremu rano, a na noc nocny krem i powinno być cacy
U mnie z kolei kolekcja Eyes on MAC już jest, ale jak widziałam wielkość tych palet, to takie maciupkie, one mają rozmiar jak Veluxe Pearlfusion, tyle, że cieni jest 9, jak ktoś chce mieć więcej, ale w mniejszych pojemnościach to ok, ale ja nie wiem, czy się skuszę na jakąś, chociaż mam tylko jeden MACowy cień no i dwie paletki Veluxe i kilka palet innych marek, także nie wiem, czy cienie mi potrzebne
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora