Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-19, 16:14   #1959
aLibra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 18
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

"Moje doznania to same zalety bo:
- skóra sie przyzwyczaiła do cosmelanu (tak gdzies po roku czasu) i nie ma żadnego łuszczenia i zaczerwienienia.
- żadnych plam i innych niechcianych kłopotów-typu pryszcze i rozszerzone pory.
-zmniejszone blizny po trądziku
- wyprasowane zmarszczki (nie wiem jak ty 40+ kobitko, ale ja 28+ i miałam koszmarne zmarszczki- geny i tyle) po cosmelanie to rewelacja.
- rozświetlona i promienna cera
-młodsza, napięta i delikatniejsza skóra"


Ja potwierdzę, to co napisała madziusia powyżej, oprócz tych zmarszczek. Owszem, skóra jest bardziej czysta, mniej wyprysków, mniej nierówności, ale to, ze stała się delikatniejsza oznacza niestety, ze jest bardziej podatna na zmarszczki.
Miałam największe plamy pod oczami i tam intensywnie stosowałam cosmelan i skóra zrobiła się cienka, a teraz po 15 miesiacach stosowania widzę, że przybyło mi sporo zmarszczek mimicznych. Moze i tak by sie pojawiły z racji wieku (34), ale myślę, że równiez dlatego, ze skóra jest teraz w tych okolicach cieńsza.
Miałam tez duże przebarwienie pod nosem, w stylu brunatny wąsik, udało mi się je rozjaśnić, ale za to pojawił się prawdziwy wąsik! Nie jest jeszcze na tyle spory, żebym musiała go usuwać, ale jest to widoczna zmiana od czasu stosowania cos. Nie brałam żadnych hormonów w tym czasie, nie miałam zaburzeń, więc dlaczego akurat teraz się pojawił? Zwalam to na cosmelan, bo stosowałam go intensywnie w tym miejscu.
aLibra jest offline Zgłoś do moderatora