Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-27, 16:59   #851
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Skład spf30 jest tutaj:
http://www.beautybymissl.com/2012/07...sunscreen.html

Skład spf50:
Aqua/Water/Eau, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Dibutyl Adipate, Tricaprylin, Glycerin, Distarch Phosphate, Ethylhexyl Triazone, Potassium Cetyl Phosphate, Propylheptyl Caprylate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Simmondsia Chinensis(Jojoba) Seed Oil, Microcrystalline Cellulose, Titanium Dioxide, Alpha Tocopherol, Aluminum Hydroxide, Ascorbyl Palmitate, Betaine, Caprylyl Glycol, Cellulose Gum, Cetyl Alcohol, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Glyceryl Stearate, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Honey, Hydrogenated Lecithin, Lecithin, Parfum, Pectin, Phenoxyethanol, Phenylpropanol, Sodium Carboxymethyl Beta-glucan, Sodium Gluceptate, Sodium Metabisulphite, Sodium Phytate, Sodium Stearoyl Glutamate, Stearic Acid, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, VP/Eicosene Copolymer, Xanthan Gum, Yogurt.

Na czerwono zaznaczone filtry:
Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate (Uvinul A Plus) - filtr chemiczny, jeden z najnowszych, stabilny, chroni przed UVA
Ethylhexyl Methoxycinnamate - filtr chemiczny, może przenikać
Ethylhexyl Triazone (Uvinul T 150) - filtr chemiczny, chroni przed UVB
Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine (Tinosorb S) - filtr chemiczny, chroni przed UVA
Titanium Dioxide - dwutlenek tytanu, filtr mineralny, chroni głównie przed UVB, w mniejszym stopniu przed UVA

Kupiłam jeszcze filtr Integrine spf50, przeceniony z 99zł na 35zł - nigdy wcześniej nie spotkałam się z ta firmą, ani nie czytałam nic w internecie, więc kupiłam całkiem w ciemno - skład mi się spodobał, no i cena
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391

Edytowane przez Cay
Czas edycji: 2013-03-27 o 17:08
Cay jest offline Zgłoś do moderatora