Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ropne krosty... POMOCY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-03, 11:15   #8
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Ropne krosty... POMOCY

Cytat:
Napisane przez Smoczysko Pokaż wiadomość
Jak już coś to autorowi

Dzięki niczka87 za konkretną odpowiedź
Kupię jakiś żel z tych co poleciłaś i zobaczę, może będzie lepiej...

Czytałem trochę na forum o trądziku, ale nikt nie ma takich "objawów" jak ja... przynajmniej ja nic takiego nie znalazłem (będę szukał dalej)
Z własnego otoczenia widzę: większość trądzik ma na czole, policzkach...
Krostki są u nich zwykle czerwone, czasem z małym ropnym czubkiem, a u mnie to wielkie bulwy... :| i znów podkreślę, że najwięcej jest na brodzie i w okolicach ust...




Zapytałem się o kosmetyki...
Niektórzy polecają jedne, inni drugie, ale chciałem konkretnie na ropne... może osoba, która miała taki problem wejdzie i poleci coś...
Nie musisz od razu krzyczeć...wątki o trądziku przeglądałem...
Chyba najbardziej przekonały mnie produkty LA ROCHE-POSAY... ale specjalistą nie jestem, nie wiem czy akurat mi pomoże, jeszcze poczytam, kupić coś muszę i to szybko... wczoraj twarz przemyłem samą wodą, użyłem IWOSTIN PURRITIN na noc (miałem próbkę) posmarowałem się Duac'em... rano skórę na brodzie miałem suchą, łuszczyła się, znalazłem w domu Physiogel krem nawilżający i tym sie posmarowałem...
Właśnie Vision mi przypomniała, że pryszcze w okolicach tych miejsc to moga być zaburzenia hormonalne. Więc idź do dermatologa.

Żele, kremy, które Ci podałam nie są na bulwy, pryszcze, tylko są to specyfiki nie wysuszające tak bardzo jak cała reszta, a kremy nawilżające, bo przy trądziku nawilżanie to podstawa, tym bardziej, że stosujesz preparaty takie jak np. duac.

Poważnie idź do lekarza, bo na własną rękę tego nie wyleczysz. Trądziku NIE WYLECZYSZ KOSEMTYKAMI. Do tego potrzebne są leki i przede wszystkim dermatolog, który postawi diagnozę.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując