Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-17, 10:17   #315
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak, ten mam na mysli Jak dla mnie idealny pod makijaz, wygładza buzie i serio zmniejsza pory, a takze sprawia, ze nie świeci nam sie buzia w ciągu dnia, nawet, jesli damy podkład bez bazy - próbowałam sama ta opcję - działa!

W sumie to ja się nie dziwię pustkom w tym macu.... poszłam wczoraj po wkłady cieni, chciałam najpierw pomacać, mówię Panu, a Swiss Chocolate? Pan szuka, szuka ... ja wzięłam cień i mówię to ten, juz Pan nie musi szukać. Potem pytam się o Bitter, Pan zaś szuka, a ja mówię, ze nie widze go tu na stelażu. Fakt, nie było go, Pan znalazł gdzies na boku go. Potem pytam jeszcze o Retrospeck, Pan znowu szuka po czym stwierdza, ze nie ma go na stelażu. Ja wyłapuje wzorkiem jeden cień biorę do ręki i mówię, juz mam Mina Pana - bezcenna
Nie no sorry, ale skoro klientki sa skuteczniejsze w znajdowaniu cieni które chcą poogladać, to co sie dziwić, ze klientów brak, skoro obsługa średnio kompetentna
Kupię w takim razie przy najbliższej okazji . A też nakładaż to cudo, potem krem i potem podkład czy bez kremu już?

No niestety większość obsługi pozostawia sporo do życzenia.
Ja już tam przychodzę tylko zdecydowana na coś konkretnego po swatchach itd.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora