Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-09, 10:18   #3732
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kwiatek101 Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny mam problem. Zawsze chciałam blond - może być jasny albo trochę ciemniejszy, ale ZIMNY. Natomiast żebym nie wiem co robiła wychodzi mi rudawy blond :-/ lub beżowy.
Ostatnio już użyłam farmy Garnier Color Sensational 111 i nie mam pojęcia co jest nie tak. Ten kolor miał rozjasnić 4tony, fakt, rozjasnił moje włosy najmocniej ze wszystkich dotąd stosowanych farb (Wellaton, Loreal, Palette, Londa - oczywiście o numerach powyżej 9), ale mimo wszystko jest to bardzo ciepły odcień. Marzę o czymś takim - http://www.google.pl/imgres?num=10&u...01&tx=96&ty=71 a tymczasem wychodzi mi coś takiego (bardzo podobne)- http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...37&tx=30&ty=66

Mam włosy naturalne ciemne, bardzo ciemne ale nie czarne... co źle robię?
piszesz bardzo ciemne ale jakie? braz? bo jesli tak to zadna sklepowa farba nie uzyskasz takiego koloru, musialabys probowac profesjonalnej alfaparf 10.1 albo 11.11 z oksy 12% na odrosty i mix fioletowy tak z 2cm...
albo wstepnie pojasniac odrosty rozjasniaczem i pozniej klasc popielata farbe- moze byc juz sklepowa.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
Hej ,w ten ponury deszczowy dzien u mnie




oba sklady opieraja sie na woskach widze wiec idealne beda dla suchej , cienkiej ,wiotkiej skory bez zaskornikow i innych problemow skornych Przy czym 1 sklad jest troche lepszy ma wiecej naturalnych skladnikow takich jak: olej z pestek moreli , maslo shea, olej z kolendry( ma dzialanie rozgrzewajace ale tez i nadaje specyficzny zapach) , olej z czarnej porzeczki( ma dzialanie sciagajace , rozjasniajace , bogaty w wit C i z gr B) olejek sojowy , ceramidy 2 i 3 .Bardzo dobry i ciekawy sklad.
Lagodzi podraznienia , nawilza , matuje bez pozostawienia tlustej warstwy na skorze , zabezpiecza ja.
Sklady sa jak apteczne

Czy to BIOTHERM? dla faceta moze ? podobny sklad ma tez LRP nutritic ze wzgledu na te naturalne skladniki ...

Drugi sklad :
zawiera rowniez woski ,nawet sporo , maslo shea, hialuronian sodu czyli ladnie nawilza , kondycjonuje skore , zabezpecza przed utrata wody.
Jest tez tam ester kwasu pirolidonokarboksylowego i argininy czyli ladnie nawilza , wzmacnia skore koi podraznienia , dalej mamy wyciag z lnu ktory ma dzialanie przeciwzapalne , chroni skore , ale tez i nawilza dobrze, pozniej jest kompleks fosfolipidow czyli aminokwasy ktore wygladzaja skore , wiec juz widze ze ten komsetyk jest dla osoby ze skora dojrzala napewno
Wyglada jak LRP ,ktorys do skory dojrzalej??

Mam nadzieje , ze jakos zrozumiale to napisalam

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------


bo to jest kolko wzajemnej adoracji , tak ciezko to zrozumiec ,ze znamy sie po kilka lat i mamy juz swoje tematy pozatym napisane jest ,ze to watek "....o zyciu rozmawiamy " wiec nie tylko wlosy i porady
Widocznie twoj post utknal nam , lub nie ma osoby, ktora moze ci odpowiedziec na niego.
daj sobie spokoj, laska twierdzi ze dala wszystkie dane- a gdzie foto tego co chce uzyskac? ja nie bede sie kazdej ksiezniczki z osobna dopraszac jak im ciezko przeczytac pierwszy post ze zrozumieniem, wiec po prostu olewam nie bede w kolko tego samego pisac, tym bardziej ze pozniej panny w zlosci pokazuja swoj poziom wrzucajac na nas
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora