Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Domowy peeling kwasem salicylowym
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-25, 19:13   #21
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Domowy peeling kwasem salicylowym

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Teraz czas na moje relacje. Zrobilam przed chwilą salipega ok 30% i trzymałam 15 minut. Twarz piekła i szczypała przez cały czas... na spirytusie piecze niemiłosiernie ale tylko przez pierwsze 2 minuty później już spokój. Troche mnie to zdziwiło bo nasłuchałam się jaki to on łagodny (on czyli PEG) a tu taka niespodzianka. Twarz zrobiła się lekko czerwona a przy zmywaniu pieczenie się nasiliło. Nałożyłam calme i czekam. Mam nadzieję, że łuszczyca nie dopadnie mnie przed weekendem i że warto było wytrzymać te 15 minut pieczenia. Pożyjemy zobaczymy...
Co buzia to reakcja, ale jestem zaskoczona, tak jak opisujesz zachowuje się u mnie LHA, tylko że pieczenie i burak trwa godzinami.

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość

Tak się zastanawiam, czy taki sam peeling na pegu można robić z L.H.A, efekt powinien być chyba podobny ?
Można, pisałam wyżej bo robiłam LHA na pegu także. Pali gębę tak samo jak na spirytusie, niestety...

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
A skąd go masz?

Kiedyś AniaM69 pisałam, że ma migdała bez daty ważności - czyli takie długowieczny

Moim zdaniem te sypkie są ''długowieczne'', jeśli są dobrze przechowywane... Ale niech się wypowie ktoś mądrzejszy
Nie są długowieczne, przynajmniej oficjalnie. Ale mają stosunkowo długie terminy, więc spokojnie można używać.

O migdale pisałam, że muszę zużyć bo mu się termin kończy właśnie - mój był z chemika i miałam go ponad 2 lata zanim zużyłam i rozdałam do ostatniego ziarenka
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując