Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-20, 18:20   #1264
K.o.l.a.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: southern PL
Wiadomości: 227
GG do K.o.l.a. Send a message via Skype™ to K.o.l.a.
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Myślę nad Antheliosem DP, ma dobre opinie na KWC. O Biodermie nie wiedziałam ze to lekki filtr, muszę o nim poczytać Alkohol w kosmetykach raczej mi nie przeszkadza. Wolę alkohol niż paraffinum liquidum czy caprylic/capric trigliceride... Iwostinu chyba nie kupię, boję się tego zapychania... A 2,5 ml czegokolwiek w twarz na pewno nie wklepię, nie ma szans. Moja skóra tego po prostu nie przyjmie...
Oj chyba mam podobna cere, alkohol toleruje ale trojglicerydow ani parafinum ani troche. Dlatego ze szczerego serca odradzam Iwostin- mam tendencje do zapychania a on to mnie tak zapchal ze nie wiedzialam co ze soba zrobic. No i bieli tez, ale to jeszcze moglabym wybaczyc gdyby nie to ciagle zapychanie, i tak teraz ten filtr zuzywam do ciala i rak. szukam wlasnie czegos lekkiego i niezapychajacego-Bioderma ma takie cos?
__________________
"...i temu jednemu mężczyźnie byłabym oczywiście absolutnie wierna. W ten sposób, w ten chyba jedyny sposób byłabym też sobie wierna. Byłabym taka, jaka chcę być i jaka naprawdę jestem. Ja to wiem. Ja to czuję..."
K.o.l.a. jest offline Zgłoś do moderatora