Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj tutaj
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-15, 15:21   #166
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez LoveLuxury Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie,

jestem maniaczką kremów Thalgo , ogólnie mam ich całą półkę, kremów i nie tylko zresztą. Jak można się domyślić bardzo sobie je chwalę. Zwłaszcza, że szeroka gama sprawdza się u mnie idealnie. Stosuje daną sztukę w zależności od aktualnej potrzeby. Ostatnio dostałam do zakupów próbkę nowej serii Thalgo Source Marine. I znowu jestem zachwycona, niezwykle nawilżającą a jednocześnie lekką formułą.

Czy ktoś może korzystał z kosmetyków tej serii? Chętnie poznam wrażenia i opinie.

A może macie/używałyście jakiś kosmetyków algowych, które możecie polecić?

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------



Strasznie dużo dobrego słyszałam o Thalgo Absolute Hydra Marine Koncentrat nawilżający, można go myślę spokojnie stosować na noc.

Fajny jest też Fluid Ultra Matte nawilżająco-matujący, ja stosuje go na dzień. Matuje i nawilża, choć przyznam, że w zależności od dnia cyklu nie zawsze do końca radzi sobie z moją strefą T. Za to w duecie z maską Deep Absorbet rządzą. Skóra nie błīszczy się, pory są zminimalizowane a jednocześnie czuję, że skóra jest nawilżona i odżywiona.
to nie ta półka cenowa, kawo11 chciał w cenie Ziaji
kosmetyki Thalgo sa ok ale cudów nie robia
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując