Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Okularnik mniej atrakcyjny?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-30, 10:45   #968
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez bea-tka Pokaż wiadomość
mam nadzieje, ze z ta wada to mi sie tylko wydaje. raz wyleczylam calkowicie potem od kompa sie pogorszyla i mam slabiutkie okularki ale czy sie nie pogarsza...
Ja to stale kontroluję (w sumie dlatego, że soczewki noszę) i regularnie, ok. 3 razy w roku chodze na pełne badanie do okulisty - trwa to trochę, ale przynajmniej wiem co się dzieje. Myślę, że warto kontrolowac i w razie czego zapobiegać.

P.S.
Wiecie, że kiedyś moja znajoma dała mi taką książkę, w której było napisane, że poprzez odpowiednie ćwiczenia można wyleczyć sobie wzrok ? Jakiś tam koleś opisał swoje badania i podawął przykłady osób, które właśnie się wyleczyły... Myślę, że to był pic na wodę fotomontarz, bo ćwiczyłam troszkę i ZERO efektów, ale ona twierdziła, że pomagało

Ja to tak się zbieram i zbieram... zawsze coś mi wyskoczy - ostatnie pół roku pisałam licencjata i się tym tłumaczyłam, później, że w wakacje zrobię, ale zrobiłam zabieg na kolano i znowu nici z planu.
Miałam plan, żeby w listopadzie, grudniu, po rozpoczęciu roku akademickiego się ruszyć...
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując