Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-27, 11:42   #330
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
klask i:



a mi się podoba taka w sam raz wyskoczyć na zakupy czy na spacer nie wiem ile kosztuje ale jak niewiele to bym brała



ja tez bym chciała na 6 chodzić chodze na 7 -15 i fajniej byłoby wcześniej kończyć ja nie mam problemu z rannym wstawaniem, a potem by było jeszcze dużo dnia




ja nie umiem w nocy funkcjonować. tzn w godzinach 21- 4 rano jestem nieprzytomna :d jestem typowy skowronek :d w godzinach poranncyh robota idzie mi 3x szybciej niż weiczorem. Wieczorem opadam z sił i mogłabym o 18 chodzić spać mąż się na mnie wkurza bo on ma dokładnie odwrotnie - mógłby spac do poludnia, potem do 15 "dojrzewać" do działania i dopiero koło 19 mu się chce cokolwiek robić. Wkurza się na mnie że w sobotę od 7 się tłukę po domu
Ja na studiach rano potrafiłam w dwie godziny nauczyć się na egzamin, a wieczorem to chyba nawet 1/3 do głowy mi nie właziła Też mam więcej energii rano

A co do kończenia wcześniej, to naprawdę widzę różnicę, gdy kończę o 14:00 a nie o 15:00, mogę zrobić tyle rzeczy po pracy, jak kończyłam o 15:00 czas za szybko mi uciekał
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora