Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brak okresu po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-29, 22:20   #6
aneczka_178
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 13
Dot.: Brak okresu po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych.

Nie wiedziałam, bo nigdy wcześniej nie miałam styczności z anty. Byłam u ginekologa i prosiłam o coś na przesunięcie okresu. Dostałam tabletki i miałam je brać 2 tyg. po dwie i 1 tydz. po jednej i dokładnie tak zrobiłam. Mówiłam ginekologowi, że nigdy nie brałam tabletek i nie chce ich brać regularnie, tylko chce coś jednorazowego. Usłyszałam w odpowiedzi, że to mi przesunie okres, bez większych skutków ubocznych - nie wiedziałam, że to się wiąże z brakiem okresu nawet do 3 miesięcy. Teraz już wiem, że popełniłam ogromny błąd i brak okresu jest czymś normalnym. Dziękuję za pomoc.

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Cytat:
Napisane przez niut80 Pokaż wiadomość
Na pewno Ci tak lekarz zalecił.
Dokładnie tak. Wyraźnie mówił, jak mam je brać.

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Lia89 Pokaż wiadomość
Zrobiłaś IDIOTYCZNIE biorąc to jedno opakowanie. Teraz miej pretensje sama do siebie, że rozpieprzyła Ci się gospodarka hormonalna.
Rozumiem. Teraz już wiem, jak ogromną glupotę popełniłam. Dziwi mnie, że skoro lekarz wiedział (w przeciwieństwie do mnie) czym grozi branie 1 opakowania tabletek bez kontynuacji, dlaczego nic mi o tym nie powiedział? Nie wspomniał dosłownie nic o skutkach ubocznych .

Cytat:
Napisane przez Lia89 Pokaż wiadomość
Ale Ty wybrałaś nawet niecałe opakowanie, nie spodziewaj się, że Ci miesiączka znów wróci do regularności!
Wzięłam całe opakowanie (21 tabletek).

Edytowane przez aneczka_178
Czas edycji: 2012-07-29 o 22:23
aneczka_178 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując