Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak napisać skargę na lekarza?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-25, 10:39   #8
Monika 8 4
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 176
Dot.: Jak napisać skargę na lekarza?

Proszę Was o opinie w sprawie skargi na lekarzy.
Chodzi o to że od 12 lat mam trądzik i straszny łojotok (włosy myje codziennie lub 2 razy dziennie), okres zawsze regularny ale ostatnio miesiączka trwa 2 dni i cykle wydłużyły się o kilka dni, ostatnio mam też spadki cukru i ciemne i suche plamy na łokciach i robią też się na kolanach. Leczyłam się u dermatologów i wszyscy mówią trzeba zrobić badania hormonalne i zaraz dodają, że oni tego nie mogą zrobić. Wysyłają do ginekologów i endokrynologów. Byłam u 3 ginekologów i po usg (jeden jajnik z licznymi drobnymi pęcherzykami) postawiono diagnozę zespół policystycznych jajników ale odmówili badań hormonalnych (jeden gin dał skier. na testosteron ale tylko dlatego, że go postraszyłam skargą) mam też skier. do endokrynologa wizyta dopiero po nowym roku.
Co robić jeśli nie dostanę skier. na badania hormonalne pisać skargę? (tak mi poradzili w nfz aby napisać) a Wy co tym sądzicie? Dodam, że przy tej chorobie badania hormonalne to podstawa a ostatni gin powiedział żebym sobie kupiła badania mimo iż byłam na wizycie w ramach nfz.

Edytowane przez Monika 8 4
Czas edycji: 2012-11-25 o 10:41
Monika 8 4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując