Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ostatnio testowałam/-em, cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-21, 09:01   #73
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Cytat:
Napisane przez Srebrna Lisica Pokaż wiadomość
Ciara Revlon- ponoć podobny do Oppoponax Prady
1. dryndus!
2. mocno daje kadzidłem, aż drapie w gardle
3. na mojej skórze to taki mix Shalimara edp z Chantilly by Dana
4. wczoraj zapodałam ok. południa, po 22.00 doskonale wyczuwalny
5. przepiękna, słodka baza (to chyba ten opopponax)
6. trwałość mega, rano, w okolicach szyi jeszcze dobrze wyczuwałam
a to tylko koncentrat wody kolońskiej
Co do trwałości, to mogę się wypowiedzieć - pewnego poranka zwykle energiczny listonosz, widziany przez wizjer, szedł, jak na ścięcie, przygarbiony - otworzyłam drzwi.
"Proszę pani...mamy problem..." - i podaje mi na twardo zaklejoną szarą taśmą chyba kopertę bąbelkową, w folii i ponownie zaklajstrowaną.
"Niestety, przesyłka dotarła do naszego urzędu uszkodzona... coś z niej wyciekało... jakaś chemia? Trucizna?" - tu podniósł wzrok, patrząc na mnie pytająco. "...więc musieliśmy zabezpieczyć, ale to, wie pani, wciąż śmierdziało. Może pani nie przyjmować"
Ale przyjęłam- drogi "ten perfum" nie był, mnie pachniał dość staroświecko, ale przyjemnie. Kropla spadła mi na podłogę - klepkę i moje psisko jeszcze przez miesiąc, przechodząc obok tego miejsca, kichało przydzwaniając brodą o podłogę

Cytat:
Napisane przez lady Vader Pokaż wiadomość
Ubar Amouage – wielki bukiet mydlanych, białych kwiatów – głównie jaśmin i tuberoza, w połączeniu z drewnem sandałowym i dziwną, zwierzęcą, kwaśną nutą, która sprawia, że całość jest ciężka do zniesienia. Bardzo intensywny zapach, ale stanowczo zbyt przeładowana
Kocham go tak mocno, jak mocno nienawidzi go mój mąż

Cytat:
Napisane przez tutaj Pokaż wiadomość
Dzisiejsze pobieżne testy w S.

Nowy Alien - chyba Alien dla mnie! Jaśmin oczywiście nadal na pierwszym planie, ale rozświetlony czyms kwaskowatym, nie wiem, herbatą? Bardzo fajny! Trwałość na nadgarstku bardzo dobra, przetrwal prysznic, i jednoczesnie nie wywyołał bólu głowy jak wszyscy pozostali jego bracia. Flakon cudny!
Cytat:
Napisane przez itaka Pokaż wiadomość
Na mnie nie ma jaśminu, tylko jakieś słodkawe inne kwiaty -ale bardzo przyjemne Ale momentami faktycznie mam skojarzenia z herbatą jaśminowo-cytrynową więc nawet jeśli odrobina jaśminu tu jest to w bardzo nieinwazyjnej formie, takiej rozwodnionej, lekkiej....

I też mi się nowy Alien podoba, bo jest słodko-orzeźwiający, cytryna, herbata, kwiaty - idealny dla mnie, bez bólu głowy, bez duszności, za to jest czysty, rześki , krystaliczny....jak butelka

Na mnie trwałosć bez zarzutu - dzisiaj ok godz. 9 psiknięcie i nadal dobrze wyczuwalny i ba.... - dostał już komplement od koleżanki
Też mam o nim dobre zdanie - charakter ma, ale nie "wywalony" na pierwszy plan, dla mnie to on jest mandarynkowy.
B. przyjemny.
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/


Edytowane przez justynaneyman
Czas edycji: 2014-03-21 o 09:02
justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując