Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-22, 18:42   #4133
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Trafiły mi się dwie 5 ml próbki dwóch filtrów Avene, więc dzisiaj były testy.

Mleczko dla dzieci SPF 50 KLIK. Podobne do moich gorszych nabytków tegorocznych czyli Ettusais Herbal Jelly, Shiseido Anessa Perfect Facial UV oraz emulsji Lirene. W sensie aplikacji. Trochę bieli, trochę tłuści, ale ogólnie ujdzie, bo zdarzały mi się gorsze. Z tą obietnicą uczucia odświeżenia po aplikacji to nieźle popłynęli.

Filtr mineralny dla dorosłych SPF 50 KLIK. Obejrzałam filmik Avene na zalinkowanej stronie i zastanawiam się, czy istnieje osoba, u której ten produkt zachowuje się tak jak u modelki tzn nie bieli, szybko się rozprowadza i nie zostawia śladów. Rozmawiałyśmy co dopiero o tym, że ten sam filtr może dawać różne efekty, ale kurde, czy jest możliwe, że biała, tłusta maź robiąca mi maskę gejszy na bazie ze słoniny u innej osoby będzie wsiąkać jak lekki kremik? Bo moim zdaniem nie. U mnie to wygląda jak maska z białej glinki wymieszana ze smalcem.
eh takie rzeczy to chyba tylko u osób z cerą sucho normalną albo u dziecka, ja Avene nie lubię, miałam różne próbki różnych kremów-filtry, pielęgnacja, żel do mycia, krem pod oczy- same niewypały nie lubi się z moją skórą ta firma ja jutro będę OHUI green spf50 wersję dla przetłuszczającej się paszczy testować
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora